HomeO firmieTorby papierowe reklamowe z nadrukiem

O firmie

 

Torby papierowe reklamowe z nadrukiem

torbyTorby papierowe reklamowe z nadrukiem – Drukarnia NICOL

Szanowni Państwo!

Poszukujecie ciekawych rozwiązań promocyjnych? Lubicie posiadać przedmioty unikalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb? Drukarnia NICOL to miejsce, gdzie spełnią się Wasze życzenia.

Kreatywne pomysły naszego zespołu oraz kompleksowo wyposażona introligatornia pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych rozwiązań. Do najważniejszych produktów naszej firmy należą torby reklamowe. Posiadamy szeroką gamę tych wyrobów. Korzystając z naszej oferty toreb reklamowych mają Państwo możliwość skorzystania z ponad 70 różnych wymiarów i modeli.

Oferujemy torby papierowe, które mogą zostać dowolnie ozdobione ciekawą grafiką, logo firmy czy hasłem promocyjnym. Nasze opakowania oraz torby reklamowe wykonywane są również z materiałów ekologicznych. Niektóre z nich zostały dodatkowo uszlachetnione i wykonane w wersji ekskluzywnej. Proponujemy także zwykłe torby papierowe maszynowe oraz w wersji ekonomicznej. Odznaczają się one prostą formą i kształtem. Możemy na Państwa życzenie wykonać torby bez nadruku o jednolitym kolorze jak również na tych torbach wydrukować grafikę.

Tworzymy torby reklamowe z nadrukiem w oparciu o technikę offsetową oraz sitodruk. Dla zapewnienia trwałości i ciekawszego efektu możemy zaproponować również laminowanie, pokrywając foliami połyskowymi bądź matowymi dodatkowo tłocząc np. logo. W ten sposób powstają niepowtarzalne, bardzo rozpoznawalne i wielce estetyczne torby reklamowe.

Ogromne znaczenie ma dla nas pozytywna opinia klientów. Obecnie zaufało nam wiele renomowanych firm i marek. Zamawiając u nas torbę papierową wykorzystywali ją jako gadżet promocyjny lub też torbę reklamową do swoich wyrobów.

Nasze torby to doskonała reklama dla Ciebie i Twojej firmy, ale też niezwykle praktyczne i funkcjonalne przedmioty w życiu codziennym. Jeżeli więc szukasz niebagatelnego rozwiązania, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą toreb papierowych.

Więcej w tej kategorii: O firmie »